‘zaman.com.tr’ etiketi için içerik arşivleri

6 Şubat 2010, Cumartesi - 11:56 | Yorum Yok
Kategoriler:Blog, Gündem

Basılı halini zevkle okuduğum Zaman’ın İnternet sitesi (zaman.com.tr) artık diğer haber sitelerinden farklı bulmuyorum. Sebebi ise aşırı derece konulan reklamları artık bıktırmış durumda, en azından beni. Ciddi şekilde artık sitede dolaşmaktan zevk alamıyorum. Bilmem bir cevap yada tepki gelir mi. Ama çok abatılmış reklamları var..

17 Nisan 2008, Perşembe - 16:42 | Yorum Yok
Kategoriler:Blog

Genç Siviller, birbirinden ilginç eylemleriyle dikkat çekiyor. Genç Siviller’in gündeminde dün kapatma davası vardı. Yine çok konuşulacak sloganlar ortaya atıldı: “DTP, AKP tamam, kaldı 48! Düzgün bir demokrasimiz olmadı, bari adam gibi bir totalitarizmimiz olsun. Tek parti olsun, temiz olsun.” Gençler, AK Parti’yi kapatmak için kendi gerekçelerini de ironik bir üslupla sıraladı. Bunlardan bazıları şöyle:

16 Mart 2008, Pazar - 15:09 | Yorum Yok
Kategoriler:Sevdiğim Yazılar

Öyle bir şarkı vardı hatırlar mısınız? “Tarlalarda boy atasız, Ananıza tez çatasız…” Filan gibi mısralarla devam ederdi… Andıç medyası ve kadrolaşmış jakobenizm ile mücadele ederken aklıma hep bu türkü geliyor. Fikrin en ufak kırıntısına hasret kaldığımız, iliğine kadar işlemiş klişelerin, tek tipçiliğin bayraklaştırıldığı ülkenin ‘efendim başka sorunlar dururken, nerden çıktı bu türban’ diyenlerin cıngılı olmalı […]

11 Şubat 2008, Pazartesi - 12:36 | Yorum Yok
Kategoriler:Sevdiğim Yazılar