Warning: Error while sending QUERY packet. PID=27504 in /home/asevimli/domains/alisevimli.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Ali SEVİMLİ | Kişisel Site » Gmail Tema Hizmetinizde

Gmail Tema Hizmetinizde

20 Kasım 2008 | Kategoriler: Google | Etiketler: , , , ,
Gmail Tema Sayfası

Gmail Tema Sayfası

Temalar Gmail hesabınızın tasarımını özelleştirmenize olanak tanır. Tema seçmek için, Ayarlar sayfanızın Temalar sekmesi üzerindeki minyatür resimlerden birini tıklayın.

Bazı durumlarda, konuma dayalı özelleştirme de yapabilirsiniz. Bazı temalar gün içerisinde değiştirilir ve bu değişiklikleri sizin yerel gün doğumu, gün batımı zamanlarınız ve/veya hava koşullarınızla doğru bir şekilde eşleştirmek için verdiğiniz konum bilgisinden faydalanırız. Bu temalardan birini seçtiğinizde, Ülke/Bölge açılır menüsünü görürsünüz. İstediğiniz ülkeyi seçin ardından ilgili alana şehir ismi girin. Şehir ismini girmezseniz veya geçersiz bir şehir ismi girerseniz, konumunuz seçtiğiniz ülkenin başkenti olarak ayarlanır. İşlemi tamamladığınızda, Kaydet’i tıklayın.

Not: Temaların çoğu Google tarafından geliştirilmiştir ancak üç tanesi Google dışından sanatçılar tarafından tasarlanmıştır; Fantastik Deniz Matthew Ferreira tarafından, Yaz Mevsiminde Okyanus Jim Honeycutt tarafından ve Kiraz Çiçeği Vania Sofandi tarafından tasarlanmıştır.

Henüz yorum yok.